Avva İletişim Telefon Numarası

Avva erkek giyim konusunda bir numaralı isim olmuştur. Avva ile ilgili birçok yorum ve beğeni bulunmaktadır. Avva erkek kıyafetleri, erkek aksesuarları olarak birçok ürün bulundurmaktadır. Erkek giyim olarak birçok ürünü reyonlarında bulundurmaya devam ediyor. Avva markası uzun yıllar boyunca devam eden bir numaralı giyim markası olmuştur. 25 ve 45 yaş arası erkekler için giyim ürünlerinin son derece kaliteli olmasıyla dikkat çekiyor. Yaş aralığı konusunda oldukça modaya uygun ürünler reyonlarda olmaktadır. Almanya, Romanya, Özbekistan, Rusya, Ukrayna, Suudi Arabistan, Bulgaristan ve Libya gibi ülkelerde Avva mağazaları bulunmaktadır. Avva markası gün geçtikçe daha çok büyümeye ve daha çok gelişmeye devam etmiştir. Toplam 127 satış noktası bulunmaktadır. Tasarım ve markaları ile son derece dikkat çekici bir marka olmuştur. Avva markası zamanla herkesin tek tercihi olmuştur.

Avva Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Avva markası ile ilgili tüm problemleriniz için Avva müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayarak kolayca iletişim kurabilirsiniz. Tüm soru, istek ve önerileriniz için Avva müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayarak kolayca iletişim kurabilirsiniz. Avva ile ilgili tüm sorularınız için Avva çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayarak kolayca hizmet alabilirsiniz.

0850 360 28 82

Avva E-posta Adresi

Avva ile ilgili tüm problemleriniz için Avva müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayarak kolayca iletişim kurabilirsiniz. Avva markası ile ilgili tüm sorularınız için Avva telefon hattını arayarak kolayca iletişim kurabilirsiniz. Avva telefon numarası yoğun bir trafik söz konusu olduğu için Avva telefon hattı trafiği olabilir. Yoğun telefon trafiği olduğu zamanlarda Avva e-posta adresine mail atarak kolayca iletişim kurabilirsiniz.

info@avva.com.tr