ASKİ Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

ASKİ, 1987 yılında kurulmuştur. Ankara’nın tüm bölgelerine hizmet vermek amacıyla Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı olarak kurulmuştur. Ankara bölgesinin içindeki her il, ilçe, köy ve beldelere su hizmeti vermektedir. ASKİ’nin 2 milyondan fazla abonesi bulunmaktadır. Ankara’nın su ihtiyacını her zaman kusursuz biçimde karşılamaktadırlar. Neredeyse hiç şikayet gelmemektedir. ASKİ’nin birden fazla yetkili bürosu bulunmaktadır. Şubelere giderek tüm işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Abone olabilir, abonelik sözleşmesini iptal ettirebilir ya da fatura ödemesi yapabilirsiniz. Şubelere ulaşamayan müşteriler, web sitesinden online olarak işlemlerini yapabilirler. İşlem yapmak için abone numarasına sahip olmanız gerekir. Acil olmayan sorularınız için ASKİ web sitesinde bulanan e-posta adresine mail atarak iletişim kurabilirsiniz. Diğer her türlü probleminiz için ASKİ müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

ASKİ ile ilgili tüm öneri, şikayet, istek ve sorularınız için ASKİ çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Tüm sorularınızı cevaplayabilecek tam donanımlı çalışanlar mevcuttur. Günün her saatinde kolayca ulaşabilirsiniz. Fatura sorgulama, borç sorgulama, arıza bildirme, yeni tesisat bağlantıları, abonelik işlemleri, su ile ilgili ihbarlar için ASKİ müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Müşteri yoğunluğu nedeniyle telefon trafiği olabilir. Bu nedenle ulaşamadığınız zamanlarda en iyi yol mail olarak ulaşmaktır.

ASKİ Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0312 616 13 92

0312 616 13 93

ASKİ Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

185

Arama Terimleri; ASKİ çağrı merkezi iletişim telefon numarası, ASKİ müşteri temsilcisi, ASKİ telefon numarası, ASKİ müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, ASKİ irtibat numarası, ASKİ iletişim numarası, ASKİ şikayet hattı, ASKİ canlı destek