Aselsan Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Aselsan Anonim Şirketi, 1975 yılında kurulmuştur. Kuruluş yeri Ankara’dır. Aselsan yani diğer adıyla Askeri Elektronik Sanayii Anonim Şirketi, Türk Silahlı Kuvvetleri’ni Güçlendirme Vakfı’na bağlı bir kuruluş olarak kurulmuştur. Kurulma amacı Türk Silahlı Kuvvetleri’nin iletişim ve haberleşme için kullanacakları cihazları karşılamasıdır. Aselsan yazılım, elektrik ve savunma gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. Üretmiş olduğu çok sayıda ürün bulunmaktadır. Aviyonik sistemler, radar sistemleri, askeri haberleşme sistemleri, silah sistemleri, elektronik harp, elektro optik sistem, C4RSR gibi sistemlerin tümü, Aselsan üretimlerine örnektir. Bu ürünlerin dışında, askeri alana faydalı olacak birçok hizmet ve ürün geliştirmiştir. Tüm sorularınız için Aselsan müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Acil olmayan durumlarda ise, web sitesinde bulunan iletişim formunu doldurarak bilgi edinebilirsiniz. Müşteri hizmetleri en kısa zamanda geri dönüş sağlayacaklardır.

Aselsan’a bağlı birçok kurum vardır. Mikro Elektronik Güdüm ve Elektro-Optik Grup Başkanlığı, Radar Elektronik Harp İstihbarat Grup Başkanlığı, Haberleşme ve BİLGİ Teknolojileri Grup Başkanlığı, Savunma Sistem Teknolojileri Grup Başkanlığı gibi kurumlar bunlara örnektir. İşlemler hakkında tüm soru, istek, şikayet ve önerileriniz için Aselsan çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Diğer tüm hizmetler hakkında bilgi almak için ise Aselsan müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Mesai saatleri içinde ne zaman ararsanız müşteri temsilcilerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Aselsan Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0312 592 10 00

Arama Terimleri; Aselsan çağrı merkezi iletişim telefon numarası, Aselsan müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Aselsan canlı destek, Aselsan müşteri temsilcisi, Aselsan telefon numarası, Aselsan iletişim numarası, Aselsan çağrı merkezi, Aselsan şikayet hattı, Aselsan irtibat numarası

Yorum yapın