Aras Kargo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1989 yılında faaliyetlerine başlayan Türkiye’nin en yaygın ağa sahip kargo firmalarından birisi olan Aras Kargo günümüzde faaliyetlerine istikrarlı bir şekilde devam etmektedir. Türkiye’nin 81 ilinde ve ücra köşelerinde şubeleri bulunan Aras Kargo her geçen gün daha da büyümeye devam ediyor. Yıllardan bu yana hizmet ağını devam ettirerek yaklaşık 28 yıldır sektörde hizmetlerine devam eden aras kargo müşterilerinin sıkıntı, dilek ve şikayetleri içinde her türlü iletişim yolunu sunmuş durumda. Aras Kargo müşterilerine devamlı ulaşacakları irtibat numaraları ile mail adresi sunmaktadır.

 

ARAS KARGO İLETİŞİM

 

           Aras Kargo direk müşteri hizmetlerine nasıl bağlanırım diye merak edenlere hızlı bir iletişim imkanı sunuyor firma. Aras Kargo direk müşteri hizmetlerine nasıl bağlanırım? diye merak edenler 444 25 52 numaralı telefonu arayabilir. Aras kargoya 444 25 52 numaralı telefondan ulaşmak mümkün. Müşteri hizmetleri numarası hafta içi sabah saat: 08.30 ile akşam saat: 18.00 arasında hizmet vermektedir. Hafta sonu sadece cumartesi günü saat: 08.30 ile 13.00 arasında hizmet veren çağrı merkezine dilek, istek ve şikayetler bildirilebilir. Çağrı merkezi yanında sosyal medya hesaplarından, web sitesinde mail göndererek, mektup yollayarak ve ya fax göndererek Aras Kargo müşteri temsilcilerine ulaşmak mümkün. Peki çağrı Merkezinden hangi hizmetleri alabilirsiniz?

 

ARAS KARGO ÇAĞRI MERKEZİ HİZMETLERİ ve ARAS KARGO TEL NO

 

Aras Kargo iletişim yöntemleri ile firmaya ulaşarak;

 

-Gönderdiğiniz paketin nerede olduğunu öğrenebilir,

-Gönderdiğiniz paketin ne zaman adrese ulaşacağını öğrenebilir,

-Göndereceğiniz bir paket ile ilgili fiyat bilgisi alabilir,

-Şubelerin telefon numaralarını öğrenebilir,

-Aras Kargonun hizmetleri hakkında merak ettikleriniz ile ilgili detaylı bilgi alabilir,

-Firmaya oluşan sorunlarınızı bildirebilir,

-Şube veya personel ile ilgili istek, dilek ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

 

Aras Kargo müşterilerinin her türlü isteklerinde ve şikayetlerinde en etkili çözüm yolunu bulmak için çağrı merkezini ve diğer iletişim şekillerini uygulamaya koşmuştur. Firmaya mail, telefon, mektup ve fax yolu ile ulaşabilecek olan müşteriler her türlü bilgiye ulaşabilirler bu şekilde.

 

Aras Kargonun firmasının Genel Müdürlüğü Rüzgarlıbahçe Mahallesi Yavuz Sultan Selim Caddesi No:2 Aras Plaza Kavacık İSTANBUL adresinde faaliyet göstermektedir. Aras kargo şikayet ve istek bildirimlerinizi bu adrese göndereceğiniz dilekçe ile belirtebilirsiniz.

 

           Aras Kargo şikayet ve istek için Genel Müdürlük telefon numarası 0 (216) 538 55 00 olup, fax yolu ile ulaşmak isteyenler 0 (216) 538 56 52 numaralı fax numarasına istek ve şikayetlerini bildirebilirler. Ayrıca sosyal medya hesaplarından da firmaya ulaşılabilir.

 

Yorum yapın