Aras Epsaş İletişim Telefon Numarası

Aras Epsaş, 13 Aralık 2012 tarihinde kurulmuştur. Tam unvanı Aras Epsaş Elektrik Perakende Satış A.Ş. olarak koyulmuştur. Ana elektrik ileticisi olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Aras elektrik, Ağrı, Erzincan, Erzurum, Ardahan, Kars, Bayburt ve Iğdır şehirlerine elektrik sağlamaktadır. Günümüze gelene kadar çalışmalarını geliştirmiş ve yoğun bir müşteri kitlesi kazanmıştır. Şu ana kadar toplam 2 milyon 226 bin 155 vatandaşa hizmet vermektedir. Aras elektrik sitesinden online fatura sorgulayabilir ve anında ödemelerinizi yapabilirsiniz. Sitede birden fazla işlem bulunmaktadır. İşlem yapabilmek için elektrik aboneliğinizin bulunması gerekmektedir. Abone numarası bulunmayanlar sitede işlem yapamazlar. Bunun yanı sıra işlemler hakkında merak ettiğiniz her sorunuz için, Aras Epsaş müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

Yoğun müşteri kitlesi bulunan Aras elektrik, müşteri hizmetleri konusunda yoğunluk yaşamaktadır. Bunun için müşteri hizmetlerini iller olarak ayırmışlardır. Yine de yoğunluk olduğu zamanlarda ulaşamazsanız, müşteri temsilcileri size geri dönüş yapacaktır. Her türlü işleminiz için Aras Epsaş müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Aras Epsaş ve işlemleri ile ilgili her türlü soru, öneri, istek ve şikayetiniz için ise Aras Epsaş çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine bağlanmak istemiyorsanız Aras web sitesindeki soru formundan iletişim kurabilirsiniz. Size her konuda geri dönüş sağlayacaklardır. Müşterilerin aklında soru işareti kalmaması, firma için önemli bir detaydır.

Aras Epsaş Genel Müdürlük İletişim Telefon Numarası

0850 200 50 51

Arama Terimleri; Aras Epsaş müşteri hizmetleri iletişim numarası, Aras Epsaş canlı destek hattı, Aras Epsaş çağrı merkezi, Aras Epsaş telefon numarası, Aras Epsaş irtibat numarası, Aras Epsaş müşteri temsilcisi, Aras Epsaş şikayet hattı, Aras Epsaş iletişim telefon numarası

Yorum yapın