Apple İphone Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

APPLE Destek Hattı 7/24

Dünya devi Apple İphone markasına ait müşteri hizmetleri numaralarını makalemizin devamında belirteceğiz. Aşağıda yazacağımız Apple İphone müşteri hizmetlerine ne zaman isterseniz ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini yedi gün yirmi dört saat boyunca herhangi bir zaman içinde arayıp her türlü şikayet ve talep ya da görüşlerinizi aktarabilirsiniz. Yapacağınız her türlü şikayet, talep ya da görüşlerinizi büyük bir ilgi ve dikkatle takip edileceğinden şüpheniz bulunmasın.

Apple İphone Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası 

00800 448 829 873 (sabit telefonunuzdan ücretsiz arayabilirsiniz.)

0 (216) 282 15 11

Apple Müşteri Temsilcisine Kısayoldan ve Beklemeden Bağlanmak için

Menü seçeneklerini dinleyip 7 tuşuna basınız, bu işlemi 3 kere tekrarladığınız zaman sistem sizi otomatik olarak müşteri temsilcisine aktaracaktır.

Müşteri hizmetleri ile yapacağınız görüşmelerde Apple markasından beklentilerinizi aktarabilir, yaşadığınız sorunlar için çözüm önerileri alabilir ve müşteri hizmetleri temsilcisi ile birlikte çözümler bulabilirsiniz.

APPLE Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

 Müşteri hizmetlerine direk bağlanma özelliği bulunan Apple İphone markası için müşteri temsilcisi ile görüştüğünüz zaman her türlü Apple İphone modeli hakkında işlem yapabilirsiniz.

Dünya devi Apple İphone’nin Türkiye departmanı olarak çalışan müşteri hizmetlerinin telefon numarası 0 216 282 15 11 rakamlarından oluşmaktadır. Ayrıca 00800 448 829 873 nolu numaraları tuşlayarak da Türkiye departmanı ile görüşerek Apple İphone markası ile ilgili olarak yaşadığınız tüm sorunları aktarabilir veya Apple İphone ile ilgili herhangi bir konuda yardım alabilirsiniz.

Yukarıda belirttiğimiz müşteri hizmetleri numaralarını aradığınız zaman görüştüğünüz kişinin gerçek bir kişi olmasını istiyor ve ses kaydı ile muhatap olmak istemiyorsanız arama zamanlarınızın 09.00-.18.00 saatleri arasına denk getirmeniz gerekmektedir.

Müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi numaralarını yukarıda verdiğimiz Apple İphone markasına ait diğer hizmetler ve ürünler ilgili de bu numaralardan hizmet almanız mümkündür. Apple Online Store işlemleriniz hakkında yaşadığınız sorunlarınızı da bu numaradan ulaştığınız müşteri temsilcisine aktarabilir ve çözüm bulmaya çalışabilirsiniz.

Apple İphone müşteri hizmetlerini aradığınızda 0 tuşuna basıp kredi kartı taksitleri için, 1 tuşuna bastığınızda Apple İphone satış departmanı için, 2 tuşuna bastığınızda teknik yardım, garanti belgeleri ve ürün değiştirme için, 3 tuşuna bastığınızda İtunes icloud appstore için, 4 tuşuna bastığınızda sipariş verdiğiniz ürünlerin faturaları için, 5 tuşuna bastığınızda ise Apple gizlilik poliçesi için müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz.

Apple Apple  müşteri hizmetlerine direk bağlanma için ise menüde sayılan seçenekler okunduktan sonra 7 tuşuna 3 defa basmalısınız.

Apple İphone Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası 

00800 448 829 873 (sabit telefonunuzdan ücretsiz arayabilirsiniz.)

0 (216) 282 15 11