AÖF Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

AÖF, yani Açık Öğretim Fakültesi olarak bilinen Anadolu Üniversitesi’dir. Günümüzde örgün olarak eğitimine devam edemeyen birçok öğrenci bulunmaktadır. Üniversitelerin masraflı ve uzak olması bunun sebeplerindendir. Bu nedenle öğrenciler, lise hayatlarından sonra açıktan okumayı tercih etmektedirler. Açıktan okumak, derslere girmeden internet üzerinden çalışarak sadece sınavlara girerek okul okumaktır. Dönem boyunca hiçbir derse gitmeye gerek yoktur. İnternet üzerinden verilen dersleri dinleyerek sınavlara hazırlanılabilir. Belirli dönemlerde iki gün olacak şekilde sınav sistemi hazırlanır. Öğrenciler sınavlara girerek, eğitim hayatlarının devamını sağlayabilirler. Notların iyi olması durumunda diploma almaya hak kazanırlar. Ön lisans ya da lisans olarak başvuru yapılabilir. Açık öğretim sistemi başladığından beri yoğun ilgi görmüştür. Çoğu öğrenci hem çalışıp hem de okuma fırsatı bulmuştur. Tüm sorularınız için AÖF müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

Açık Öğretim Fakültesi telefon hatlarında yoğun bir trafik mevcuttur. Bunun nedeni ise birçok öğrencinin bulunmasıdır. Bazı dönemlerde telefon trafiği nedeniyle çoğu öğrenci bağlanmakta güçlük çekmektedir. En mantıklısı AÖF web sitelerinde bulunan iletişim formunu doldurarak bağlantı kurmaktır. Böylece en kısa sürede dönüş sağlanabilmektedir. Açık Öğretim Fakültesi ile ilgili her türlü soru, istek, öneri ve şikayetleriniz için AÖF çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Mesai saatleri içinde ararsanız, muhatap bulabilirsiniz. Öğrenci işlemleri, sınav işlemleri ve diğer işlemleriniz için AÖF müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

Açık Öğretim Fakültesi Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0850 200 46 10

Açık Öğretim Fakültesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

444 10 26

Arama Terimleri; AÖF müşteri temsilcisi, AÖF çağrı merkezi iletişim telefon numarası, AÖF müşteri hizmetleri telefon numarası, AÖF canlı destek, AÖF iletişim numarası, AÖF irtibat numarası, AÖF telefon numarası, AÖF öğrenci işleri numarası, AÖF şikayet hattı

Yorum yapın