Altus Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Altus çağrı merkezi müşteri hizmetleri telefon numarası bilgileri nelerdir? Altus 25000 çalışanı ile birlikte kurulmuş olduğu 1998 yılından bu güne Türkiye, Rusya ve Romanya başta olmak üzere 11 üretim tesisi ile Arçelik A.Ş bünyesi altında müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Altus

Türkiye’de 4000 den fazla satış merkezi ile birlikte en geniş dağıtım ağına sahip olan nadir firmalardan birisi olan Altus beyaz eşya, ankastre ürünler, elektrikli ev aletleri, klimalar, su ısıtıcıları ve küçük ev aletleri gibi ürünleri pazarlamaktadır.

Türkiye, Romanya ve Rusya gibi ülkelerde sahip olduğu 11 üretim tesisi ve 25000’i aşkın çalışanı olan bu firma Arçelik markalarından birisi olarak müşterilerine kaliteli, verdiği parayı hak edecek ürünleri sunuyor. Müşterilerine en iyi deneyimi sunmak için her geçen gün daha fazla çalışan bu firma Koç Holding bünyesi altında Vehbi Koç tarafından kurulmuştur. Günümüzün en önemli markalarından olan bu firma üç ana başlık ile birlikte müşterilerine ürünlerinin satışını yapmaktadır; Basit, Rahat, Mantıklı!

Şık ve gösterişten uzak ve kolay ürünler sunan Altus, aslında azın çok olduğu inancındadır. Yapmış olduğu şık ürünleri ile müşterilerinin göz bebeği olduğunu düşünen bu firma ürünlerinin satış ağı dolayısıyla kolay ulaşılabilir olduğunu ve rahat basit bir kullanım sağladığını söylemektedir. Ayrıca en çok övündüğü konulardan birisi de yaygın servis ağı imkanı sağlamasıdır. Markalaşmasının en temel özelliği insanlık hayatını kolaylaştırmak olan bu firma, siz müşterilerini kendinizden daha çok düşündüğünü varsaymaktadır. Firma esprili bir şekilde de ayrıca müşterilerine şunu söylüyor; “Teknik olarak pek çağrılmayız ama ne olur ne olmaz diye her desteğinize hazırız.”

Altus Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Müşterilerine her daim kolayca ürünlerinin satışını yapan bu firma aynı zamanda yaygın teknik sevisi ile birlikte kolayca onarım ve bakım çalışmalarını yürütmektedir. Bunun yanı sıra müşterilerinin tüm sorunlarını ve tüm önerilerini dikkate alan bu firma müşterileri ile çağrı merkezleri yardımı ile iletişim kurmaktadır. Toplam 11 üretim tesisi ile müşterilerine şık, sade ve kullanışlı kaliteli ürünler pazarlayan bu firma ile ilgili, öneri ve şikayetleriniz için 0850 210 0 888 ve 444 0 888 numaralı çağrı merkezi iletişim birimi aracılığı ile iletebilirsiniz.

Altus Şikayet Telefonu

Yaygın ve popüler bir marka olarak hemen hemen her gittiğimiz evde denk gelebileceğimiz Altus firması müşterilerine en iyi hizmeti vermek için tüm şikayetlerinizi dikkatlice dinleyip geri dönüş yapmaktadır. Firma ile ilgili tüm şikayetlerinizi Altus Şikayet Telefonu olan aşağıdaki numaradan bildirebilir ve ayrıca yorumlarda belirtebilirsiniz. Firma hakkında daha iyi bilgi almak için buraya sitemizde yer alan tüm firmaların bilgileri için lütfen buraya tıklayınız.

Altus Şikayet Telefonu: 444 0 888

Yorum yapın