Altıncı Cadde Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

altıncicadde.com ev dekorasyonu ve mobilya konusunda online üzerinden hizmet veren en popüler internet mağazalarından bir tanesidir.

 

Altıncı cadde ev tekstili, elektronik ev aletleri, mobilya, aksesuar ve dekorasyon ürünlerinde indirimli ve süreli kampanyalarıyla siz değerli müşterilerini sunmaktadır. Ünlü mimarlar ve tasarımcılar tarafından hazırlanan ürünlerini uygun fiyatlarla sunmasının yanı sıra siz değerli müşterilerine stillerini evlerinize yansıtabilecek fikirleri de sunar. Altıncı cadde online mağazasından alışveriş yapan çok sayıda üyesi bulunmaktadır.

ALTINCI CADDE MÜŞTERİ HİZMETLERİ TELEFON NUMARASI

0 850 333 6 223 AKILLI TELEFONLARDAN TEK DOKUNUŞLA ARAYABİLİRSİNİZ

İndirimli kampanyalarını özelikle üyelerine sunan Alıncı cadde online alışveriş sitesi müşteri memnuniyeti imajını müşteri temsilcisi ya da çağrı merkezi gibi iletişim olanaklarını yardımıyla kazanmıştır.

 

Altıncı Cadde Müşteri Temsilcisi Ve Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

 

Altıncı cadde ev tekstili ve dekorasyon alışveriş sitesi müşterilerinin her türlü şikayetleri, geri iade işlemlerini soru ve sorunlarını çağrı merkezleri ve müşteri temsilcisini telefon numaraları ile bildirmelerini vurguladı. Eğer sizlerde Altıncı cadde alışveriş sitesinin müşterisiyseniz;0850 333 6 223 altıncı cadde müşteri hizmetleri çağrı merkezi iletişim telefon numarası ile her türlü şikayet, geri iade, soru ve sorunlarınızı dilediğiniz an bildirebilirsiniz.

 

Müşteri memnuniyeti konusunda hassas yapısı bulunana Altıncı cadde online alışveriş firması müşterilerine yardım etmek için gerekli adımları anında uygulayacaklardır. Ayrıca altıncicadde.com online adresinde iletişim sayfasından altıncı cadde müşteri şikayetleri ya da müşteri yorumları bölümündeki formu doldurarak her türlü şikayet, soru, geri iade gibi bildirimlerinizi formu doldurarak gönderebilirsiniz.

 

Yorum yapın