Aktif Bank Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Aktif Bank, 1999 yılında kuruldu. İlk kurulduğu sıralarda Çalık Holding bünyesinde kurulmuştu. 2007 yılında tekrar yapılanma sürecine girdi. 2008 yılında Aktif Bank adını alarak faaliyetlerine devam etti. Türkiye’nin özel sermayeli yatırım bankasıdır. Aktif Bank, sürdürdüğü birçok faaliyetle alanının en iyilerinden biri olmuştur. Bölgesel bankacılık, yatırım bankacılığı ve perakende bankacılık alanlarında uzmanlaşmış bir banka kurumudur. Aktif Bank güncel çalışan sayısı 1306’dır. Hesap açma, kredi kartı, bireysel kredi, fatura ödeme, fon toplama ve fon kullandırma gibi işlemler gerçekleştirilebilmektedir.  İşlemlerinizde herhangi bir problem olduğunda ya da sormak istediğiniz sorularınız olduğunda Aktif Bank müşteri hizmetleri numarasını arayarak bildirebilirsiniz. 1999 yılında temelleri atılan Aktif Bank günümüzde hala gelişim sürecinde faaliyet göstermeye devam etmektedir.

Aktif Bank bireysel ve kurumsal işlemleriniz için tüm banka şubelerini kullanabilirsiniz. Şubelerin yanı sıra ATM’leri kullanarak da işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Banka ve diğer tüm işlemlerde sorularınız olduğunda Aktif Bank müşteri hizmetlerinin numarasını arayabilirsiniz. Banka ile ilgili tüm öneri, şikayet ve istekleriniz için de Aktif Bank çağrı merkezinin numarasını arayarak her türlü isteğinizi iletebilirsiniz. Aktif bank çalışanları son derece sıcakkanlı ve pratiktirler. Müşteri hizmetleri çalışanları ise son derece yardımseverdirler. Sorununuz ve çözümü arasında köprü görevi görerek, hizmetlerden memnun kalmanız için ellerinden geleni yaparlar. Aktif Bank çağrı merkezi numaralarını günün her saati arayabilirsiniz. Hafta sonları da dahil her an faaliyettedirler.

Aktif Bank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0850 724 30 50

Arama Terimleri; Aktif Bank müşteri temsilcisi, Aktif Bank canlı destek hattı, Aktif Bank canlı destek, Aktif Bank müşteri hizmetleri telefon numarası, Aktif Bank şikayet hattı, Aktif Bank telefon numarası, Aktif Bank irtibat numarası