Aksa Elektrik Çağrı Merkezi Müşteri İletişim Telefon Numarası Direkt Bağlanma

Aksa Elektrik Satış A.Ş. 2004 yılında kurulmuştur. Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’ndan aldığı lisans sonrasında faaliyetlerine başlamıştır. Genel müdürlüğü İstanbul’un Beykoz ilçesinde bulunmaktadır. Aksa elektrik firmasının amacı, tüm Türkiye şehirlerine indirimli elektrik satışı yapmaktır. Aksa elektrik, hiçbir tüketici ayırt etmeden ucuz elektrik kullanımının önünü açmaktadır. Üretim gücü ve finansal yapısı ile gelişmekte olan Aksa, günümüze gelene kadar kaynaklarını arttırmış ve müşterilerinin güvenini kazanmıştır. Gelecekteki hedefi en maksimum yakıt çeşitlerini verimli olarak kullandırmaktır. Aksa elektrik firmasının web sitesinde tasarruf ödemeleri, fatura sorgulama, kredi kartı ile ödeme gibi seçenekler bulunmaktadır. İşlemlerinizi web sitesinden online şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Web sitesinde sorun yaşarsanız Aksa Elektrik müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

Aksa Elektrik Satış A.Ş. işlemleri hakkında bilgi almak ve sorgulamalar için Aksa elektrik müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Diğer tüm soru, istek, şikayet ve önerileriniz için ise Aksa Elektrik çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Aksa elektrik şirketinin sitesinde bulunan formu doldurarak da, soru ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Müşteri yoğunluğu nedeniyle müşteri temsilcilerine bağlanmakta zorluk yaşayabilirsiniz. Böyle durumlarda müşteri temsilcileri size geri dönüş yapacaklardır. Her konuda tam donanımlı müşteri temsilcilerine sahip olan Aksa, hiçbir sorunu çözümsüz bırakmamaktadır.

Aksa Elektrik Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

444 46 10

Aksa Elektrik WhatsApp Hızlı Teklif Hattı

0533 155 25 72

Arama Terimleri: Aksa canlı destek, Aksa müşteri temsilcisi, Aksa müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Aksa müşteri hizmetleri numarası, Aksa şikayet hattı, Aksa telefon numarası, Aksa irtibat numarası, Aksa çağrı merkezi telefon numarası, Aksa iletişim numarası

Yorum yapın