AKOM Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

1999 yılına kadar, deprem öncesi ve sonrası ile ilgili çok fazla çalışma yoktu. Vatandaşlar düzgün bir şekilde bilinçlendirilmemişti ve alt yapısı sağlam olan hiçbir teknolojik ürünümüz yoktu. 1999 yılında olan büyük deprem sonrasında AKOM kuruldu. İstanbul ilinde olan afet ve acil durumlar öncesinde ve sonrasında afetlerden en az zararla etkilenmemizi sağlayacak bir birim olmuştur. Afet Koordinasyon Merkezi, tam olarak 2000 yılında faaliyetlerine başlamıştır. İstanbul Büyükşehir Belediyesine bağlıdır. Ve belediyeye bağlı kurumlarla koordinasyon içinde çalışmaktadır. Her belediye birimi ile iş birliği içinde olmalıdır. Temel amaç ve görevi, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ve AFAD’dan gelen emirleri yerine getirip koordine etmektir. Bağlı bulunduğu üst birimlerin emirlerini eksiksiz ve net bir şekilde gerçekleştirmek zorundadır. Afet Koordinasyon Merkezi ile ilgili tüm sorularınız için AKOM müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

Çoğu zaman acil durumlarda ve afet sırasında telefon gelmektedir. Vatandaşlar afetin seviyesini ve ne yapmaları gerektiklerine anında öğrenebilirler. AKOM ile ilgili tüm öneri, istek, soru ve şikayetleriniz için AKOM çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Acil durumlarda telefon trafiği olmaması için birden fazla irtibat numarası bulunmaktadır. Diğer tüm sorularınız ve almak istediğiniz bilgiler için AKOM müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. 

AKOM Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0553 067 96 04

AKOM Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

444 25 66

AKOM Beyaz Masa İletişim Telefon Numarası

153

Arama Terimleri: AKOM müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, AKOM çağrı merkezi iletişim telefon numarası, AKOM müşteri temsilcisi, AKOM canlı destek, AKOM irtibat numarası, AKOM telefon numarası, AKOM iletişim numarası, AKOM çağrı merkezi, AKOM şikayet hattı

Yorum yapın