Akedaş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Akedaş, Elektronik Perakende Satış Anonim Şirketidir. Kahramanmaraş’ta kurulmuştur. 1997 yılında kurulan Akedaş, elektrik enerjisinin ucuz, kaliteli ve çevreye uygun şekilde tüketiciye sunulmasından sorumludur. Yürütülen bazı özelleştirmeler olmuştur. Bu özelleştirmelerden sonra Akedaş, kendi bünyesinde çok sayıda değişiklikler yapmıştır. 2011 yılında Dağıtım ve Satış Lisansları’nı da alarak faaliyetlerine devam etmiştir. İşlemler ile ilgili bütün sorunlarınız için Akedaş müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Site üzerinde bulunan formu doldurarak da müşteri temsilcileriyle iletişime girebilirsiniz. Taşınma, yeni abonelik, sözleşme yenileme gibi bireysel mesken işlemleri bulunmaktadır. Bunun yanı sıra ticari, sanayi ve tarımsal sulama işlemleri bulunmaktadır. Şubelerinden, web sitelerinden ya da müşteri hizmetleri iletişim numaralarından işlemlerin devamı sağlanmaktadır.

Akedaş, müşteri odaklı çalışmaktadır. Bu yüzden bütün çalışmaları müşteriye yöneliktir. Müşteri verimliliğini arttırma, yükseltme, müşteri memnuniyetini geliştirme gibi hedefleri bulunmaktadır. Akedaş, 5 ilke ile çalışmaktadır. Kalite, güvenilirlik, sürdürülebilirlik, yenilikçilik ve sorumluluk gibi ilkeleri bulunmaktadır. Akedaş yetkili şubelerine giderek işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. İşlemlerini şubeden yapmak istemeyen müşteriler web sitesinden online işlemlerini yürütebilmektedirler. Online sistemi kullanabilmek için Akedaş müşteri olmanız gerekmektedir. Abone numarası olmadan sisteme giriş sağlanamamaktadır. Akedaş ile ilgili tüm soru, istek, öneri ve şikayetiniz için Akedaş çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. İşlemleriniz ile ilgili herhangi bir problem olursa da Akedaş müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Müşteri temsilcileri günün her saati faaliyettedir. Ulaşamazsanız müşteri temsilcileri size geri dönüş sağlayacaktır.

Akedaş Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0344 223 53 20

Akedaş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası Direkt Bağlanma Hattı

186

Akedaş Çağrı Merkezi İletişim Numarası

444 46 02

Arama Terimleri; Akedaş müşteri temsilcisi, Akedaş müşteri hizmetleri telefon numarası, Akedaş canlı destek, Akedaş şikayet hattı, Akedaş telefon numarası, Akedaş çağrı merkezi iletişim numarası, Akedaş irtibat numarası, Akedaş iletişim numarası

Yorum yapın