Akbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sizlerle dünyanın en büyük firmalarından biri olmuş ve bankacılık sektörünün önemli kuruluşlarından biri hale gelen Akbank A.Ş’nin müşteri hizmetleri numaraları ile Akbank A.Ş’nin müşteri hizmetleri departmanının yaptığı işlerle ilgili kısa bilgi aktaracağız.

 

Akbank A.Ş’nin müşteri hizmetlerini arayarak her türlü şikayet ve önerilerinizle ilgili görüşme yapmanız mümkündür.

 

Akbank A.Ş’nin müşterilerinin AKBANK AŞ’nin bankacılık hizmetlerinden daha çok bankacılık hizmetler ile ilgili olarak teknik destek veya bilgi almak için aramak istedikleri müşteri hizmetlerine ulaşma konusunda daha fazla sorun yaşadıkları tespit edilmiştir. Böyle sorunlar yaşayan bazı insanların direk müşteri hizmetlerine nasıl bağlanırım konusunda daha fazla şikayet sahibi olduğu görülüyor.

 

Akbank Direk Müşteri Hizmetlerine Nasıl Bağlanırım?

 

Tüm olumsuzluklara rağmen Akbank A.Ş’nin müşteri hizmetlerine kısa sürede ulaşma imkanı da bulunmaktadır. Bu tuşları tuşlayarak Akbank A.Ş’nin müşteri hizmetlerinden hizmet ve destek alabilirsiniz.

 

Akbank müşteri hizmetlerine direk olarak bağlanmak istiyorsanız öncelikle 4440072 veya 0 850 2222525 rakamlarını tuşlamalısınız. Bu iki numara da ayrı ayrı arandığında Akbank müşteri hizmetlerini aramış olursunuz. Bu numaraları tuşladıktan sonra yapmanız gereken şey öncelikle 2 tuşuna basmaktır. 2 tuşuna bastıktan sonra TC kimlik numaranızı girerek devamında sırası ile 2-0-2 tuşlarını tuşlamanız gerekmektedir. Bu tuşlara bastıktan sonra müşteri hizmetlerine direk olarak bağlanma ve almak istediğiniz hizmeti alma şansına ulaşacaksınız.

 

 Akbank müşteri hizmetleri numaraları ve çeşitli kısa yol tuşları aşağıda tekrar belirtilmiştir.

 

Akbank  Müşteri Hizmeti Numaraları :

Birinci Numara: 4440072

İkinci Numara: 0 850 2222525

 

Yukarıdaki müşteri hizmetleri numaralarından herhangi birini arayıp aşağıdaki tuşları tıklamanız halinde aynı işlevi yaptırabilirsiniz.

 

1 tuşuna bastığınızda kredi kartı işlemleri, 2 tuşuna bastığınızda bankacılık işlemleri, 3 tuşuna bastığınızda şifre işlemleri, 4 tuşuna bastığınızda başvuru işlemleri, 5 tuşuna bastığınızda Akbank direkt şifre ve destek işlemleri, 6 tuşuna bastığınızda kayıp çalıntı bildiri işlemleri, 8 tuşuna bastığınızda ise İngilizce ile ilgili menüye ulaşmış olursunuz.

 

Bu tuşların kullanımını doğru gerçekleştirmeniz için menü yönlendirmesini takip edip doğru zamanda doğru tuşlara basmanız gerekmektedir. Aksi taktirde yanlış işlem yapmış ve ilgili menüye ulaşamamış olursunuz.

 

“Akbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası” üzerine bir yorum

Yorum yapın