AEDAŞ İletişim Telefon Numarası

AEDAŞ yani Akdeniz Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi 2013 tarihinden beri hizmet vermektedir. Burdur, Isparta ve Antalya’da hizmet vermektedir. Bölgesinde bulunan şehirlerin tüm elektrik sistemleriyle ilgilenmekle yükümlüdür. Tüm elektrik tesisatlarını döşemek, olası arızalar için önlem almak, arıza oluşumunda çözüm bulmak, abonelere her türlü çalışma olduğunda haber vermek gibi birçok görevi mevcuttur. Kurulduğu zamandan beri görevlerini kusursuz biçimde yerine getirmektedir. Her müşteri için yüzde yüz memnuniyet sağlanmasını da kendilerine hedef görmüşlerdir. Tüm sorularınız için AEDAŞ müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

Tüm müşterilerin düşüncelerini önemseyen AEDAŞ, müşterilerin öneri, istek ve şikayetlerini iletebileceği bir hat oluşturmuştur. Böylece problemler yaşanmadan çözülmesine yönelik çalışmalar yapılabilecektir. Tüm bu istek ve şikayet gibi konuları iletmek için AEDAŞ çağrı merkezi iletişim telefon numarasını aramanız yeterli olacaktır. Diğer tüm abonelik işlemleri, fatura işlemleri, fatura sorgulama, arıza bildirme, çalışma programlarını öğrenme, abonelik kapatma, abonelik taşıma ve daha birçok işlem için AEDAŞ müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını aramanız gerekmektedir. 09:00 ve 17:30 saatleri arasında faaliyet gösteren bir müşteri hizmetleri sistemi bulunmaktadır. Mesai saatleri içinde her konuda yardımcı olurlar.

Antalya Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0242 339 55 55

Isparta Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0246 224 33 56

Burdur Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0248 233 16 55

Arama Terimleri; AEDAŞ müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, AEDAŞ çağrı merkezi iletişim telefon numarası, AEDAŞ canlı destek, AEDAŞ müşteri temsilcisi, AEDAŞ irtibat numarası, AEDAŞ şikayet hattı, AEDAŞ telefon numarası, AEDAŞ iletişim numarası, AEDAŞ müşteri hattı, AEDAŞ çağrı merkezi

Yorum yapın