Acun Medya Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Acun Ilıcalı yıllardır ekranlarda olan bir isim olmuştur. İlk olarak kamera karşısına geçen Acun Ilıcalı, Acun Firarda programı ile herkesin dikkatini çeken bir isim oldu. Zamanla sunuculuğa geçen ve çeşitli programları sunan Acun Ilıcalı zamanla sık sık ekranlarda yer aldı. Acun Firarda programı sonrasında çeşitli programlar ile gündeme gelmektedir. Acun Ilıcalı başarıları sonrasında Acun Medya kuruluşunu yapmış ve herkesin izleme zevkine göre içerikler üretmeye başladı. Acun Medya ekibi tüm becerileri ve başarıları ile birlikte birçok projeye imza attı! Yetenek Sizsiniz, O Ses Türkiye, Survivor gibi birçok içeriğe imza atmıştır. Acun Medya ekibi bütün gücü ile yeni içerikler üretmeye devam ediyor. Acun Medya adı altında binlerce kişi çalışmaktadır. 2006 yılında kurulan Acun Medya, bu zamana kadar büyük başarılara imza atmıştır. TV8 kanalını bünyesine alan Acun Medya ekibi gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Acun Medya’nın kurucusu ve tüm yapımcılığını yapan Acun Ilıcalı’dır. Tüm yapımcılık ve yöneticilik işlemleri için Acun Medya iletişim adreslerine ulaşabilirsiniz. Acun Medya altında koca bir aile çalışmaktadır ve işlemlerini büyük bir hız ile sürdürmeye devam etmektedir.

Acun Medya İletişim Kanalları

Acun Medya ile ilgili tüm şikayet, soru ve önerileriniz için Acun Medya web sitesine giriş yaparak iletişim formunu doldurabilirsiniz. İletişim formuna isim, soyisim, mail adresi ve telefon numarası ekleyerek tüm iletmek istediklerinizi kolayca iletebilirsiniz. Konuya Acun Medya ekibine iletmek istediğinizi yazarak tüm bilgileri kolayca yazabilirsiniz. Acun Ilıcalı için ya da Acun Medya için tüm sorularınızı bu iletişim formu ile kolayca iletişim sağlanabilir. Acun Medya ekibi tüm bildirimleri en kısa sürede değerlendirip müşterilerine sunacaktır.

“Acun Medya Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası” üzerine bir yorum

  1. Acun abi eğer bu yorumu görürsen lütfen bana ulaş. Ben daha çocuğum ve bende başka çocuklar gibi güzel bir telefonum bilgisyarım olsun oyunlar oynayayım istiyorum.Bunuda annemin tel. inden yazıyorum. Maddi durumuzumuz iyi olmadığından da almıyoruz hiçbirşey. İnşallah ileride senin gibi biri olurum. Tel no;0544 478 0801

    Cevapla

Yorum yapın