170 SGK Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, 1984 tarihinde kurulmuştur. Sosyal Güvenlik Kurumu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’na bağlı bir kurumdur. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nın genel amacı; çalışma hayatını düzenlemek, iş sağlığı ve güvenliği geliştirmek, halkın sosyal güvenliğini sağlayıp, istihdamını arttıracak şartları geliştirmek, yurtdışında çalışan işçiler için hak ve menfaatlerini korumaktır. Kurulduğu zamandan beri büyük bir itina ile vatandaşlara hizmet vermeye devam etmiştir. ALO170 hattı da büyük bir hizmet ortamı oluşturulmuştur. Sosyal Güvenlik Kurumu, Türkiye İş Kurumu ve bakanlık ile ilgili tüm konulara uzmanlar tarafından yanıt verilmektedir. Yani ALO170 hattını arayarak bu kurumlara ait bilgilere kolayca ulaşmanız mümkün olacaktır. Birçok kurumun bilgileri tek bir sayfada oluşturulmuştur. ÇSGB, SGK, İŞKUR ve MYK kurumları ile ilgili tüm işlemlerin cevaplanması için kurulmuş olan bir hizmet hattıdır. Tüm vatandaşlar bu telefon hatlarını arayarak kolayca iletişime geçebilirler. İletişim hatları 7/24 faaliyet göstermektedirler. Her konuda bilgi almak için kolayca arayabilir ve anında cevap bulabilirsiniz.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İletişim Kanalları

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile ilgili birçok iletişim hattı bulunmaktadır. Bunlardan ilki müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası diğeri ise Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı çağrı merkezi iletişim telefon numarasıdır. Ulaşım sağlamak için birden çok iletişim telefon hattı bulunmaktadır. Tüm sorularınız için size en uygun iletişim hattını arayarak kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı birçok konu hakkında bilgiyi arayanlara iletir. Tüm hizmetler hakkında bilgi almak için kolayca arayabilirsiniz. Vatandaşların tüm merak ettiklerini kolayca öğrenebildikleri bir telefon hattıdır. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tüm işlemler için bu hattı oluşturmuştur.

0216 170 11 22

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tüm ürün ve hizmetleri ile ilgili bilgi almak için kolayca irtibata geçebilirsiniz. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nın her türlü işlemi hakkında kolayca bilgi alabilirsiniz. Tüm işlemler ve hizmetleri hakkında kolayca bilgi almanız mümkün olacaktır.

170

Yorum yapın